UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Cześć!

Kiedyś marzyłem o tym aby zatrzymać czas. Chciałem go nawet cofnąć. Byłem wtedy młody i nie wiedziałem za dużo o tym świecie, albo po prostu nie byłem gotowy na to jaki jest. Teraz wiem, że jest to niemożliwe. Dowiedziałem się też z czasem, że to co zostaje po minionych chwilach to wspomnienia. Nie wszystkie jestem w stanie zatrzymać, nie wszystkie się zmieszczą, dlatego je porządkuje. Zapamiętuję sytuacje zdjęciami, wspominam flesze historii, które minęły, ale jednocześnie są nieśmiertelne. Chciałbym aby spojrzenie na zdjęcie wiązało się z uczuciem, emocją, relacją albo pięknem. Mamy zobaczyć w nim coś prawdziwego i czystego.

Mam na imię Adam, rocznik 90'. Jestem fanem rodziny, uczuć, relacji, piękna, pragmatyzmu, miłości, radości i przede wszystkim pozytywnego nastawienia. Uwielbiam działanie. Nie lubię narzekania, chorób, pesymizmu i zdjęć zrobionych w nieodpowiednim momencie. Niech będzie w nich coś jeszcze.

Jeżeli mam być tylko fotografem to nie chcę. Chcę być, aż fotografem. Uważam, że to nobilitacyjna funkcja i odpowiedzialne stanowisko. Chcę dać coś od siebie. Przeżywam dokumentowany dzień równie mocno. Wzruszam się, reaguję, rozmawiam, poznaję, nawiązuję więź, zdobywam zaufanie i sam nim obdarowuje.

sprzęt

enter